top of page

“Aklıma Bir Fikir Geldi Üniversiteliler Arası İletişim Fikirleri Yarışması XI” Üniversiteler Üçüncü Buluşması Gerçekleşti."

 

Selçuk Üniversitesi

05.11.2019

WhatsApp Image 2019-11-08 at 09.57.51(1)

Meslek Birliğimiz Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ve UNESCO Türkiye Milli Komisyonunun katkılarıyla gerçekleştirdiği “Aklıma Bir Fikir Geldi Üniversiteliler Arası İletişim Fikirleri Yarışması” kapsamında üniversitelerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Bu yıl on birincisi düzenlenecek yarışma çerçevesinde üniversitelerimizin katılımıyla ‘Fikri Mülkiyet-Telif Hakları’ ve ‘Radyo ve Televizyon Yayıncılığının Geleceği’ konularını içeren konferanslar ve 2009 yılından itibaren derece alan tüm eserlerin yer aldığı sergilerin üçüncüsü Konya Selçuk Üniversitesinin ev sahipliğinde, Süleymen Demirel Kültür Merkezi Malarzgirt Salonunda gerçekleştirildi.

Sergi Açılışı ve Açış Konuşması  Konya Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, RATEM Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gürsoy tarafından yapıldı. Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kalander moderatörlüğünde gerçekleştirilen panelde; Yargıtay 19.Ceza Dairesinden  Ahmet Badallı, Yönetmen,Oyuncu ve Senarist Müfit Can Saçıntı, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sevil Yıldız, Kültür ve Turizm Uzmanı Barış Gözübüyük, RATEM Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Hamurcu konuşmacı olarak yer aldı.

bottom of page