top of page

MERSİN ÜNİVERSİTESİ’NE “AKLIMA BİR FİKİR GELDİ” ZİYARETİ

29.11.2018

IMG_5493.JPG

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleri ile RATEM tarafından bu yıl onuncusu düzenlenecek olan “Aklıma Bir Fikir Geldi Üniversiteler Arası İletişim Fikirleri Yarışması” nın tanıtım faaliyetleri kapsamında Mersin Üniversitesi’nde “Aklıma Bir Fikir Geldi Ödül Alan Eserler Sergisi” ve ardından “Radyo Televizyon Yayıncılığı ve Telif” başlıklı panel düzenlendi.

Etkinlik RATEM Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gürsoy, Başkan Yardımcısı İdris Taş, Üyesi Necmi Aydın ve Denetleme Kurulu Üyesi Ufuk Öner, Yargıtay 19. Ceza Dairesi Başkanı Ramazan Özkepir, Üyeleri Sabahattin Öztemiz ve Erdoğan İshakoğlu, Kültür ve Turizm Bakanlığı Uzman Zafer Aksoy, Mersin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Kaya, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Senem Ayşe Duruel Erkılıç, Radyo Sinema ve Televizyon Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aslıhan Doğan Topçu, Dr. Recep Ünal ve Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi değerli Akademik Kadrosu ve öğrencilerinin katıldığı “Aklıma Bir Fikir GeldiÖdül Alan Eserler Sergisi” ile başladı.

IMG_5814.JPG

Sergi açılışının ardından moderatörlüğünü Mersin Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aslıhan Doğan Topçu'nun yaptığı ve RATEM Başkanı Yusuf Gürsoy, Yargıtay 19. Ceza Dairesi Üyesi Sabahattin Öztemiz, Kültür ve Turizm Bakanlığı Uzman  Zafer Aksoy ve Radyo Televizyon Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Recep Ünal'ın konuşmalarını gerçekleştirdiği “Radyo Televizyon Yayıncılığı ve Telif” başlıklı panel düzenlendi.   

bottom of page