“Aklıma Bir Fikir Geldi Üniversiteliler Arası İletişim Fikirleri Yarışması XI” Üniversiteler İkinci Buluşması Gerçekleşti."

 

Harran Üniversitesi

30.10.2019

Meslek Birliğimiz Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ve UNESCO Türkiye Milli Komisyonunun katkılarıyla gerçekleştirdiği “Aklıma Bir Fikir Geldi Üniversiteliler Arası İletişim Fikirleri Yarışması” kapsamında üniversitelerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Bu yıl on birincisi düzenlenecek yarışma çerçevesinde üniversitelerimizin katılımıyla ‘Fikri Mülkiyet-Telif Hakları’ ve ‘Radyo ve Televizyon Yayıncılığının Geleceği’ konularını içeren konferanslar ve 2009 yılından itibaren derece alan tüm eserlerin yer aldığı sergilerin ikincisi Şanlıurfa Harran Üniversitesinin ev sahipliğinde, Ziraat Fakültesinde gerçekleştirildi.

Sergi Açılışı ve Açış Konuşması  Şanlıurfa Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Seyit Ahmet Oymak, RATEM Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gürsoy ve Şanlıurfa Harran Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Faruk Kaya tarafından yapıldı. Şanlıurfa Harran Üniversitesi Sinema ve Tv Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Ebru Okutan Akalın moderatörlüğünde gerçekleştirilen panelde; Yargıtay 19.Ceza Dairesi Üyesi Erdoğan İshakoğlu, Yönetmen,Oyuncu ve Senarist Müfit Can Saçıntı, Kültür ve Turizm Uzmanı Hakan Evrim Tütüncü ,RATEM Yönetim Kurulu Üyesi İdris Taş konuşmacı olarak yer aldı.

ktb_logo_.png

Eski Büyükdere Caddesi Maslak İş Merkezi

No: 37 Kat: 6 Sarıyer/İstanbul

Tel: 212 283 15 70

Faks:212 283 15 69

E-Posta : ratem@ratem.org

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Kurumsal

Yarışmamız Hakkında