top of page
ABFG-XIII ÜNİVERSİTELİLER ARASI İLETİŞİM FİKİRLERİ YARIŞMASI KAPSAMINDA YAPILAN ZİYARETLERİN DİĞER BİR DURAĞININ EV SAHİBİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ OLDU
23 Kasım 2023
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM) tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı destekleriyle düzenlenen Korsanla Mücadele Üniversiteliler Arası Aklıma Bir Fikir Geldi Ödüllü Eserler Sergisi’nin açılışı Samsun On dokuz Mayıs Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Sergi açılışı Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü YILDIRIM, Samsun On dokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz ÜNAL Yönetim Kurulu Başkanımız M. Aydın ŞERBETCİOĞLU ve Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Onur BEKAROĞLU tarafından gerçekleşti.

Sergi açılışından sonra RADYO TELEVİZYON YAYINCILIĞI VE TELİF HUKUKU isimli panele geçildi. Açış konuşmalarını Samsun On dokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz ÜNAL RATEM Yönetim Kurulu Başkanımız M. Aydın ŞERBETCİOĞLU ve Samsun On dokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Onur BEKAROĞLU gerçekleştirdi. RATEM BİLİŞİM Genel Müdürü Yusuf GÜRSOY moderatörlüğünde On Dokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi Etkinlik Salonu’nda gerçekleşen Panelde Yargıtay 7.Ceza Dairesi Üyesi Erdoğan İSHAKOĞLU, Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğünden Kültür ve Turizm Uzmanı Mehmet SAVAŞ, Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesinden Doç. Dr. Nursel BOLAT ve RATEM Bilim Teknik kurulu üyesi Ramazan SEZGİN konuşmacı olarak bulundular. RATEM olarak tüm katılımcılara destekleri için teşekkür ediyoruz.

bottom of page