top of page

RATEM, ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

07.12.2017

Soldan Sağa; Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Hatice Çubukçu,

 RATEM Başkanı Yusuf Gürsoy, RATEM Yönetim Kurulu Üyesi Necmi Aydın 

Aklıma Bir Fikir Geldi Üniversiteliler Arası İletişim Fikirleri Yarışması Üniversiteler Buluşması Finali Çukurova Üniversitesi ie yapıldı.

 

Yarışma kapsamında önceki VIII yarışmada ödül alan eserlerin sergilendiği Aklıma Bir Fikir Geldi Sergisi Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi Sergi Salonu'nda gerçekleştirildi.

Sergiyi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hatice Çubukçu Başkanımız Yusuf Gürsoy ve Yönetim Kurulu Üyemiz Necmi Aydın ile birlikte açtı.Sergi açılışında İletişim Fakülteleri öğretim üyeleri ile Denetleme Kurulu Üyemiz Ufuk Öner,Üyelerimiz Efsun Tekyeten,Emine Karamusaoğlu,İsmail Öztürk,Ersen Tüzener katıldı.

İkinci etkinlik İletişim Fakültesi Konferans  Salonunda Başkan Yusuf Gürsoy'un Mesleki Yeterlilik Telif Hakları ve Aklıma Bir Fikir Geldi Yarışması konulu konferansı idi.

Açış konuşması İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Hatice Çubukçu'nun tarafından yapıldı.Dekan Çubukçu " RATEM'i Üniversitelerinde görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek,telif hakları alanının önemli olduğunu bu konuda yapılan çalışmaları önemsediklerini Üniversite sektör işbirliğini desteklediklerini" ifade ederek Üniversitemizde ağırladığımız RATEM Başkanı Yusuf Gürsoy'a ve yayıncı konuklarımıza teşekkürlerimizi iletiriz " sözleriyle konuşmalarını tamamladılar.

Yusuf Gürsoy  Mesleki Yeterlilik Sertifikası,Telif Hakları RATEM Akademi ve Aklıma Bir Fikir Geldi Yarışmasının konu edildiği sunumu ile öğretim üyeleri öğrenciler ve yayıncıların konuya ilişkin sorularını yanıtladı.

bottom of page