top of page
ABFG-XIII ÜNİVERSİTELİLER ARASI İLETİŞİM FİKİRLERİ YARIŞMASI KAPSAMINDA YAPILAN ZİYARETLERİN DÖRDÜNCÜ DURAĞININ EV SAHİBİ FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ OLDU
2 Kasım 2023
FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ

ABFG-XIII ÜNİVERSİTELİLER ARASI İLETİŞİM FİKİRLERİ YARIŞMASI KAPSAMINDA YAPILAN ZİYARETLERİN DÖRDÜNCÜ DURAĞININ EV SAHİBİ FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ OLDU.

Bu yıl on üçüncüsünü düzenlediğimiz Aklıma Bir Fikir Geldi Üniversiteler arası iletişim fikirleri yarışmasının ödüllü eserler sergisi ve radyo televizyon yayıncılığı ve telif hukuku paneli Fenerbahçe Üniversitesinde gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Aydın ŞERBETÇİOĞLU ’na sergi açılışında Fenerbahçe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şahamet BÜLBÜL, Fenerbahçe Spor Kulübü Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Fethi PEKİN, Fenerbahçe Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nurhan TOSUN, Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü’nden Kültür ve Turizm Uzmanı Gülnihal EMİROĞLU, Fenerbahçe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölüm başkanı Prof. Dr. Neşe Kars TAYANÇ ve RATEM heyeti eşlik etti.

Radyo televizyon yayıncılığı ve telif hukuku panelinde Yargıtay 7.Ceza Daire Üyesi Erdoğan İSHAKOĞLU, Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü’nden Kültür ve Turizm Uzmanı Gülnihal EMİROĞLU, Fenerbahçe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölüm başkanı Prof. Dr. Neşe Kars TAYANÇ, RATEM Başkan Yardımcısı Banu GENÇ ve RATEM Bilişim A.Ş. Genel Müdürü Yusuf GÜRSOY konuşmacı olarak yer aldı.

Ödüllü eserler sergimiz 09.11.2023 tarihine kadar Fenerbahçe Üniversitesi öğrencilerinin ziyaretine açık olacaktır.

bottom of page