top of page
ABFG-XIII ÜNİVERSİTELİLER ARASI İLETİŞİM FİKİRLERİ YARIŞMASI KAPSAMINDA YAPILAN ZİYARETLERİN ÜÇÜNCÜ DURAĞI MUNZUR ÜNİVERSİTESİ
19 Ekim 2023
MUNZUR ÜNİVERSİTESİ

ABFG-XIII ÜNİVERSİTELİLER ARASI İLETİŞİM FİKİRLERİ YARIŞMASI KAPSAMINDA YAPILAN ZİYARETLERİN ÜÇÜNCÜ DURAĞINDA, ÖDÜLLÜ ESERLER SERGİSİ VE RADYO TELEVİZYON YAYINCILIĞI VE TELİF HUKUKU PANELİ MUNZUR ÜNİVERSİTESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Aydın Şerbetcioğlu ve RATEM heyeti, Yargıtay 7. Ceza Dairesi Üyesi Erdoğan İshakoğlu, Yargıtay 3.Ceza Daire Üyesi Ali Nevzat Açıkgöz, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Telif Hakları Genel Müdürlüğü Kültür ve Turizm Uzmanı Serpil Yıldırım ve RATEM Bilişim Genel Müdürü Yusuf Gürsoy ile ABFG XIII Üniversite ziyaretleri kapsamında Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kenan Peker ve Munzur Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Aksoy ’u ziyaret ettik.

Otuz birincisi düzenlenen iletişim fakültesi dekanlar konseyi toplantısı RATEM ve İLDEK’ in ortak organizasyonu ile Munzur Üniversitesinde gerçekleştirildi.

ABFG-XIII kapsamında ödüllü eserler sergisinin açılışı Tunceli Vali Yardımcısı Okan Yenidünya, Yargıtay 7.Ceza Dairesi Üyesi Erdoğan İshakoğlu, RTÜK Başkan Vekili Orhan Karadaş, İLDEK Yürütme Kurulu Daimî Üyesi Prof. Dr. Asaf Varol ve İLAD Başkanı Prof. Dr. Aysel Aziz’in katılımlarıyla gerçekleşti.

Radyo Televizyon Yayıncılığı ve Telif Hukuku isimli panelde video konferans ile katılan Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kenan Peker, RATEM Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aydın Şerbetcioğlu ve Munzur Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Aksoy açış konuşmalarını gerçekleştirdi. RATEM Bilişim Genel Müdürü Yusuf Gürsoy moderatörlüğünde gerçekleşen panelin konuşmalarını ise Yargıtay 7.Ceza Dairesi Üyesi Erdoğan İshakoğlu, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Telif Hakları Genel Müdürlüğü Kültür ve Turizm Uzmanı Serpil Yıldırım, video konferansı ile katılım sağlayan TV Programcısı Kübra Par, Munzur Üniversitesi İletişim Fakültesinden Dr. Kemal Deniz ve RATEM Yönetim Kurulu üyesi Zafer Beyaz gerçekleştirdi.

bottom of page