top of page

“Aklıma Bir Fikir Geldi Üniversiteliler Arası İletişim Fikirleri Yarışması XII” Üniversiteler Buluşması 7.Durağı"

 

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

03.11.2022

1.jpeg

Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği - RATEM tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı katkıları ile düzenlenen Aklıma Bir Fikir Geldi XII kapsamında Ödül kazanan Eserler Sergisi ve Radyo Televizyon Yayıncılığında Telif Hukuku Konferans/Paneli  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) İletişim Fakültesi ev sahipliğinde Çanakkale ‘de gerçekleştirildi.

 

2.jpg

Ödül Kazanan Eserler Sergisi açılışı ardından gerçekleşen programda ev sahibi olarak İletişim Fakültesi Dekan Vekili Prof.Dr.Deniz Yenğin açılış konuşması yaparak bu etkinliğin Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde yapılmasından ve ev sahibi olmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek RATEM’e teşekkür etti.

 

RATEM Yönetim Kurulu Başkanı M.Aydın Şerbetçioğlu “Yüzyıldan da önce ülkemizin işgal altına alınmaya çalışıldığı bir dönemde topyekün mücadele ederek kurtuluş ve kuruluşumuzun en büyük moral kaynağı topraklarda olmanın kıvancını yaşıyoruz.Onsekiz Mart Üniversitesi de bu duygularımızın moral kaynağıdır.Davetiniz için çok teşekkür ederiz.” diyerek katılımcıları selamladı.

 

Açılış programında son konuşmayı Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Hüseyin Erkul yaptı.

 

Konuşmaların ardından Panel gerçekleştirildi.

RATEM Akademi Başkanı Yusuf Gürsoy’un yönettiği  Panel'de Yargıtay 7.Ceza Dairesi Üyesi Erdoğan İshakoğlu Kültür ve Turizm Bakanlığı Uzmanı Hakan Evrim Tütüncü,Onsekiz Mart Ünv. Öğretim Üyesi Dr.Gülenay Pınarbaşı ve RATEM Yönetim Kurulu Üyesi Sadettin Arslan sunumlarını yaptılar.

bottom of page